Regulamin

Start - Regulamin
Ogólne informacje
 1. Właścicielem sklepu internetowego jest firma: Michał Sopuszyński ul. 10 Lutego 23/2, 81-364 Gdynia, NIP: 9570878690
 2. Ceny produktów w sklepie zawierają podatek VAT (są cenami brutto).
 3. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT.
 4. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w całości, bądź którejkolwiek z części w dowolnym czasie bez wcześniejszego uprzedzenia.
Procedura składania i realizacji zamówień
 1. Zamówienia przyjmowane są drogą elektroniczną na www.konopnafarmacjagdynia.pl poprzez koszyk sklepowy. System automatycznie generuje powiadomienie o złożonym zamówieniu, w którym należy dokonać potwierdzenia poprzez kliknięcie w odpowiedni link. Brak potwierdzenia w ciągu 48 godz. od momentu złożenia zamówienia spowoduje usunięcie go z naszego systemu.
 2. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, oraz jego potwierdzenie.
Płatności
 1. Akceptujemy płatności:
  • Przelew / przedpłata/ na konto bankowe.
  • Pay U
  • Płatność kartą  lub przelew – Przelewy 24.
  • Opłata za pobraniem (przy odbiorze)
 2. Wpłaty prosimy kierować na konto: PKO SA 82 1240 1271 1111 0010 5698 9237

Koszty wysyłki

Zamówienia w Polsce realizujemy do 48 h (za granicę na terenie Uni Europejskiej – 5 dni dłużej, po za granicę Uni Europejskiej czas może się trochę wydłużyć). Możliwy bezpłatny odbiór osobisty w Gdyni lub wysyłka kurierem:
 1. Kurier Pocztex 48- 13zł płatnościami elektronicznymi
 2. Kurier Pocztex 48- 15zł za pobraniem
 3. Kurier InPost- 13zł płatnościami elektronicznymi
 4. Kurier InPost- 15zł za pobraniem
 5. Kurier Inpost Paczkomaty- 9zł płatnościami elektronicznymi
 6. Kurier InPost Paczkomaty- 11zł za pobraniem
 7. Darmowa przesyłka przy zakupach powyżej 200 zł
 8. Wysyłka zagraniczna, opłacona przelewem, możliwa tylko dla max. wagi produktów (do 2 kg) – cena uzależniona od wagi produktów. W formularzu zamówienia należy wpisać nazwę kraju, do którego chcemy, aby paczka została wysłana.
Reklamacje
 1. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego.
 2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych towarów będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i nadawcę przesyłki.
Zwrot przesyłki
 1. Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Produkt należy odesłać na nasz adres. Koszty przesyłki pokrywa klient. Nie przyjmujemy zwrotów za zaliczeniem pocztowym. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dostarczenie produktu nieuszkodzonego, nieużywanego oraz w stanie niezmienionym wraz z paragonem sprzedaży lub fakturą VAT. Zwrot pieniędzy następuje przelewem lub przekazem pocztowym w terminie 14 dni.
 2. Odstąpienie od umowy nie dotyczy sytuacji w których: – towar lub jego opakowanie zostało naruszone – w innych przypadkach wskazanych w art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny.
Postanowienia końcowe
 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.
 2. Dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy kupna-sprzedaży produktu jest paragon fiskalny lub faktura VAT w zależności od opcji wybranej przez Kupującego.
 3. Znaki towarowe oraz nazwy firm zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.
 4. Carun Farmacja Polska zastrzega sobie prawo do zmiany cen na niektóre artykuły, jak również wycofania niektórych artykułów ze sprzedaży.
 5. Informacje znajdujące się na stronach sklepu internetowych konopnafarmacjagdynia.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do składania ofert przez klientów.
 6. Klient składając zamówienie na stronie sklepu konopnafarmacjagdynia.pl, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 7. Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy przez wysłanie zawiadomienia o anulowaniu zamówienia e-mailem na adres wskazany przez sprzedającego na serwerze w sekcji kontakt. Anulowanie jest skuteczne do momentu przekazania towaru przez sprzedającego do transportu – firmie kurierskiej.
 8. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 9. Sklep konopnafarmacjagdynia.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości produktów, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy opisy prezentowane na stronach sklepu w dniu złożenia przez klienta nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Odstąpienie powinno być dokonane poprzez powiadomienie Sprzedającego o odstąpieniu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kontakt@konopnafarmacjagdynia.pl